Vyrazte po vlastech českých doslova za pár korun se slevovými kupony!
Sdílení

Vyrazte po vlastech českých doslova za pár korun se slevovými kupony!

Výlet, ale klidně i několikadenní dovolená, se kterou si užijete spoustu zábavy a načerpáte tolik potřebné nové síly. V tuzemsku je tolik krásných míst, co je ještě třeba objevit! Začněte klidně od regionu, kde jste vyrůstali a kde to máte opravdu rádi, až po lokality, ve kterých se zatím moc nevyznáte, ale přitahují vás přímo silou magnetu, vlastně ani příliš netušíte proč – ale lákají vás snad každý den, myslíte na ně ve volných chvílích a chcete je poznat. Nahlédnout za hranice všedních dnů je přitom docela jednoduché, stačí totiž jen šlápnout do pedálů nebo obout pohodlné tenisky.

Vstříc dobrodružství i poznání aneb hrady a zámky

Kam se podívat, když se řekne klasický český výlet? Každému jistě učarují tuzemské hrady a zámky, díky nimž pozná historii a kulturu dávnověku a jako bonus se obvykle i nabídne pohled z rozhledny nebo hradní věže do širokého kraje. Na Bonipo.cz můžete mít takové výlety i se zajímavou slevou, podívejte se sami, jaké možnosti se zde nabízejí! Karlštejn, Točník, Zvíkov, to je jen trio na úvod, protože nabídka je ještě mnohem pestřejší a jistě se nadchnete i pro mnoho dalších variant, že? Nakonec, středoevropský prostor nabízí podobných staveb tolik, že až oči přecházejí!

Kostely, galerie, vyhlídky, ale i místa spojená se zábavou nebo netradiční muzea, nabídka je velmi pestrá a vlastně i nezávislá na ročním období. Chcete poznat kulturu svého regionu nebo zavítat spíše tam, kde to ještě ani trochu neznáte? Záleží na vkusu a představě kterou o své dovolené máte, protože i v tuzemsku se dá realizovat zajímavý víkend plný poznání a legrace třeba i s početnější rodinou. Jednoduchá rezervace a možnost slevy na celý pobyt, stačí se jen porozhlédnout po aktuálních kuponech, jimiž se Bonipo skutečně jen hemží. Inspirace je pak už jen na vás, zkuste něco netradičního a vychutnejte si dovolenou, na níž budete dlouho vzpomínat!

Aktivní odpočinek i dovolená u vody

Česká republika má velkou výhodu, nabízí obrovské vodní plochy jako je Lipno, ale dokáže zabodovat i jinak – památky, kultura, výborné zázemí v ohledu restaurací a hostelů, síť cyklostezek s různými stupni obtížnosti. Jistě, tady už se dá něco zajímavého vymyslet! Byla by to přeci věčná škoda, kdybyste měli v létě zbytečně sedět doma, že? Právě proto je namístě začít plánovat, klidně ještě dnes a pak si pouze vychutnat krásy českých luhů a hájů. Variant je dost na to, aby se uspokojili i ti nejnáročnější turističtí gurmáni, slevový kupon zadáte jednoduše při rezervaci online, která ušetří ještě navíc spoustu času. Nemusíte nikam telefonovat nebo jezdit osobně, internet je zkrátka jedinečný fenomén! Potvrzení přijde obratem a díky slevovému kódu ušetříte pěkné peníze…