Nezapomenutelné zážitky na dosah ruky
Sdílení

Nezapomenutelné zážitky na dosah ruky

Kdysi nedosažitelný luxus, dnes již finančně dostupná kratochvíle těšící se rostoucí popularitě po celém světě. Pro některé útěk z reality a chvilkové povyražení, pro jiné zase otázka životního stylu. Cestování je doslova fenoménem dnešní doby a jako takové si jej spojujeme s volností nebo výletem z komfortní zóny, ale hlavně s nezapomenutelnými zážitky.

V mnoha ohledech se však jedná o fenomén zrádný a plný neočekávaných nástrah, které mohou natěšeného turistu pěkně potrápit a zkazit mu s nedočkavostí vyhlíženou dovolenou. K dispozici má totiž širokou paletu často předražených zážitků nevalné kvality, ve kterých aby se čert vyznal.

Naštěstí již ale nemusí. Představujeme vám Tripduck.com, nový srovnávač z oblasti cestovního ruchu, se kterým je dovolená plná nezapomenutelných zážitků jen krůček daleko!

Dechberoucí zážitky s Tripduck.com

Nový srovnávač Tripduck.com funguje jako jakási knihovna zážitků, která je rozdělená na typy a turistické destinace. V nabídce najdete výhradně kvalitní a otestované zážitky nebo služby poskytované místními obyvateli. Služba navíc neustále monitoruje konkurenci a nabízí za všech okolností nejnižší cenu.

Řím, Paříž, Londýn, Barcelona… k dispozici máte široký výběr těch nejznámějších i méně známých destinací, ze kterých si vybere opravdu každý. Seznam je navíc postupně rozšiřován.

Již žádné turistické pasti, již nikdy „za hodně peněž málo muziky“. Pouze kvalitní cestovatelské zážitky zprostředkované místními obyvateli, na které budete vzpomínat ještě dlouhé měsíce po návratu.

Co vše si můžete užít

Cestování je dnes široce rozšířený fenomén, přičemž různé skupiny výletníků mají různé požadavky na zábavu. V Tripduck to dobře ví, a tak svým klientům poskytují širokou paletu služeb, ze kterých si vybere opravdu každý.

Je libo romantická procházka s místním průvodcem po Římě? Výlet k sídlu anglické královny? Anebo večerní lekce vaření se španělským mistrem šéfkuchařem hned po prohlídce kulis slavného seriálu Game of Thrones na španělském ostrově San Sebastian? Vše máte doslova na dosah ruky! A ještě mnohem, mnohem víc.

Služba pamatuje i na logistické potřeby svých nadšených výletníků. Potřebujete odvoz z letiště a děsíte se cen, jež na vás vypálí místní taxikáři? Zařiďte si předem transport se spolehlivým místním řidičem a za rozumnou cenu!

Jak na Tripduck

Vyberete si destinaci, kam plánujete vyrazit, a ukáže se vám seznam služeb a zážitků. Nabídku si můžete libovolně filtrovat podle nejrůznějších kritérií, tak, abyste si našli to svoje.

U každého zážitku pak najdete podrobný popis, což vám pomůže určit, zdali je pro vás ten pravý. Při vybírání vašeho nezapomenutelného zážitku se můžete řídit také stovkami hodnocení od spokojených výletníků, kteří si jej již vyzkoušeli před vámi.

Pokud teprve hledáte inspiraci, určitě zabrouzdejte na „cestokačeří“ blog. Najdete tam spoustu cestovatelských tipů a triků, jež vám usnadní výběr cílové destinace a ochrání před pádem do turistických pastí.

Tripduck si zakládá na nekompromisní kvalitě zážitků poskytované týmem spolehlivých místních profesionálů. Pokud byste navzdory tomu potřebovali ve vaší cílové destinaci jakoukoliv pomoc, zaměstnanci portálu jsou vám k dispozici 24 hodin denně 7 dnů v týdnu.

Tak na co ještě čekáte? Vyrazte s Tripduck.com na dovolenou plnou zážitků vašich snů!