Kam za zábavou v Praze? Přinášíme 6 zajímavých tipů
Sdílení

Kam za zábavou v Praze? Přinášíme 6 zajímavých tipů

Pokud jste z Prahy a zkusili jste už vše, co se dá, vězte, že máte ještě určitě pár rezerv – jen o nich tak nějak nevíte. Tak velké město totiž dokáže ukrývat spoustu míst, kde se dá strávit zajímavé odpoledne. Zábava i poučení v jednom, v každém případě se nikdo nebude nudit a o to tu přeci jde především.

1. CineStar Praha Černý Most

Kino, které baví snad všechny! Velkolepý program, každý den několik představení ve 2D a 3D formátu, atraktivní předpremiéry. To vše přináší CineStar Praha Černý Most, teď už stačí jen mít odpovídající společnost. Pozvali jste už atraktivní kolegyni z práce do kina? Tak to co nejdříve udělejte…

2. Mořský svět v Holešovicích

Mořský Svět
(18 hodnocení)
Přejít na lokaci

Praha 7 nabídne nefalšovaný mořský svět, kde se opravdu nestačíte rozhlížet nad těmi divy a zajímavostmi. Pohlédněte do očí žraloka, užijte si akvária s až sto tisíci litry mořské vody. Nechybí ani multimediální plocha nebo jeskyně, které ještě umocní celkový zážitek a budou se líbit celé rodině. Kromě žraloků nechybí rejnoci, koráli a hvězdice, ukázka krmení nebo noční prohlídka je pak krásným bonusem navíc.

3. Lázně Pramen – Pivní a vinné lázně

Lázně Pramen: Pivní a vinné lázně
(8 hodnocení)
Přejít na lokaci

V Dejvicích na Praze 6 dojdete určitě také k názoru, že pivo a víno nejsou jen nápoje. Mohou osvěžit pleť i ducha, v Lázních Pramen si užijete bylinky, chmel nebo hrozny, vždyť koupel v pivu nebo vínu omlazuje a dodává pořádnou porci vitality. Užít si můžete například i hodnotnou masáž, při které probudíte všechny smysly.

4. Přírodní bludiště Praha – Radotín

Přírodní bludiště Praha - Radotín
(35 hodnocení)
Přejít na lokaci

Nedaleko řeky Berounky si užijete bludiště o rozloze dvou hektarů s více než osmi stovkami stromů. Uvnitř sportovně – relaxačního areálu si vychutnáte i plážový volejbal, pétanque nebo přírodní koupaliště, ale dominantou je zdejší bludiště, které nabídne až kilometr cest a cestiček. Labyrint přeci lidstvo fascinuje už odnepaměti, vyzkoušejte si také, jak vám to tu všechno půjde!

5. Mercuria v Holešovicích

Mercuria
(35 hodnocení)
Přejít na lokaci

Za trochu záhadně znějícím názvem se neukrývá nic jiného než klasické laser game. Bez uštědřených políčků a barvy na tričku a s o to větší porcí zábavy. Zahrajte si s přáteli hru, na kterou jen tak nezapomenete. Spoustu adrenalinu a nejlepší taktika vyhrává – jak také jinak?

Užijte si zajímavé odpoledne v bludišti nebo si zahrajte s kamarády na válku, zajděte do proslulých pivních lázní. Zkrátka – v Praze je tisíc a jedna příležitost, kam zrovna zajít, když nevíte, co s volným odpoledne či dokonce víkendem…

6. Zloději snů

Kousek od Václavského náměstí se můžete ponořit do filmového světa Inception (Počátek). V únikové hře Zloději snů budete muset vymyslet jakým způsobem s pomocí nové technologie pronikonut do mozku známého vědce a ukrást převratný chemický vzorec. Mějte se však na pozoru! Ve snech vše funguje jinak, než v realitě. Troufnete si? Tato unikátní úniková hra Praha má jednoznačně kvalitní rezence.