Přijďte uniknout do Nest escape
Sdílení

Přijďte uniknout do Nest escape

Znáte únikové hry? Volnočasové aktivity, při nichž se sami hráči stávají hlavní rolí epického příběhu a jejich cílem je v časovém limitu utéct ze žaláře, vyšetřit vraždu nebo dokonce zachránit svět. Tento “akční film na vlastní kůži” lze zažít v Nest Escape, jenž v Brně nabízí pokročilé únikové hry sedmé generace.

Pokud máte pro strach uděláno, vítejte v Konci svět(l)a! Ve Zkáze Černobylu se vrátíte do roku 1986 a pokusíte se odvrátit jadernou katastrofu, Tajemství Paříže Vám naopak nabídne romantickou atmosféru a Ztracené město je ideální pro rodinné dobrodružství. Ať už jste pár, parta, školní třída či teambuilding, tohle jinde nezažijete!

Tak pojďme si jejich hry přiblížit ještě trošku víc.

Úniková hra Tajemství Paříže

Zloděj obrazů znovu udeřil! Vy tušíte kam obraz schoval, ale dokážete ho získat zpět?

Tajemství Paříže je klidná úniková hra s množstvím úkolů, které lze plnit paralelně (tedy více úkolů zároveň, což je výhoda obzvlášť pro větší party). Hra je zařízena v klasickém stylu únikových her, a na milovníky šifer, rébusu a zámků tu čeká spousta originálních úkolů.

Vhodné pro 2 - 6 hráčů (děti i dospělé)

Úniková hra Ztracené město

Mnoho dobrodruhů marně pátralo po Ztraceném městě – uspějete vy?

Ztracené město je vizuálně okouzlující lineární úniková hra s důrazem na příběh a atmosféru. Úkoly na sebe logicky navazují a džungle se rozprostírá na ploše dvou místností. Hra je lehké až střední obtížnosti a je vhodná i pro děti.

Vhodné pro 2 - 5 hráčů (děti i dospělé)

Úniková hra Zkáza Černobylu

Obří exploze otřese základy. Černobyl je v plamenech! Kolik lidí dokážete zachránit?

Zkáza Černobylu je akční úniková hra a prověří Vaši schopnost jednat v krizových situacích. Čekají Vás bohaté audiovizuální efekty, strhující prostředí a detailně zpracovaný příběh, který Vás vtáhne do děje.

Vhodné pro 2 - 5 hráčů (není vhodná pro děti)

Úniková hra Konec svět(l)a

Temnota se blíží. Zvládnete ji porazit, než zmizí i poslední paprsek světla?

Konec svět(l)a je silně příběhová a atmosférická hra, kde se se svým týmem ponoříte do fantasy světa plného magie. S využitím moderních technologií a realistické kouzelnické hůlky budete bojovat o záchranu celého světa.

Vhodné pro 2 - 5 hráčů (není vhodná pro děti, epileptiky a může způsobovat problémy lidem s určitými specifickými zrakovými problémy, například po operaci očí)