Ubytování v Koutech nad Desnou
Sdílení

Ubytování v Koutech nad Desnou

 Ubytování Kouty nad Desnou nabízí možnost komfortního ubytování, a to prostřednictvím roubených chalup v nově vybudovaném areálu Roubenky Annaberg v samém srdci Jeseníků. Penzion se nachází v klidném a slunném místě u řeky Hučivá Desná v Koutech nad Desnou pod Červenohorským sedlem. Kouty se vyznačují krásnou, ale drsnou krajinou s čistým horským vzduchem, který láká k aktivní dovolené stále více turistů včetně rodin s dětmi, a to v létě, ale i zimě.

Čtyřhvězdičkový penzion nabízí kvalitní wellness služby s bazénem, finskou saunu, vířivku, dětské hřiště a miniskiareál pro děti. Samozřejmostí je připojení k internetu pomocí wifi. Kouty nad Desnou patří k rozvíjejícímu se středisku sportu, zdraví a pro milovníky aktivní dovolené.

Tipy na výlety v okolí

Ubytování Kouty nad Desnou a jejich okolí nabízí nespočet možností, kam vyrazit k poznávacím výletům. Mezi ty nejzajímavější patří přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně, muzeum papíru a ruční papírna ve Velkých Losinách nebo Karlova Studánka, která je považována za klenot Jeseníků.

Mezi další zajímavé tipy na túry v Jeseníkách patří horské cesty Annaberg, jako například horská cesta Skřítek, Ramzová nebo Červenohorské sedlo. V zimních měsících je k dispozici skiareál Kouty, ale i další skiareály v okolí. Dále wellness, lázně a bazény, které k dovolené, a to jak k letní, tak i zimní neodmyslitelně patří.

Doporučujeme se podívat i na ubytování ve Strání.

Lákájí Vás ale Jeseníky? Vyzkoušejte levné apartmány Filipovice.