Restaurace a ubytování U Johana ve Zlíně
Sdílení

Restaurace a ubytování U Johana ve Zlíně

Lokalita v okolí Zlína vás zve do vinařských sklípků, úrodných půd, restauračních, zařízeních a řady možností ubytování. Pokud člověk hledá něco opravdu exkluzivního, neměl by minout Restauraci U Johana. Penzion s restaurací je poblíž silnice, což svědčí pro jeho dostupnost, ale i jisté obavy z hlediska návštěvníků. Není se čeho bát, protože koncept byl navržen tak, aby uspokojil klienty i tím, že je částečně obklopen přírodou.

Pokoje v penzionu Zlín – U Johana disponují koupelnou se sprchovacím koutem, toaletou, bidetem, fénem, ručníky a županem. V pokojích se nachází televize, minibar a klimatizace. Ubytování Zlín nabízí v objektu pokrytí WI-FI signálem s bezplatným přístupem k internetu. Kvalitní spánek zajišťují antialergické přikrývky a kvalitní zdravotní matrace. Bohaté stolování v podobě několika chodů s možností vlastního výběru a kvalitním noclehem si nechá líbit každý z nás.

Ubytování Zlín doslova sálá teplem rodinného krbu spojeného s tradicí a krajovým jídlem, nově podtrženým o světovou gastronomii. Výborná tu ovšem není jen kuchyně. Lidé se tu setkají s milým a vstřícným personálem, který nabídne i nocleh. Pro návštěvníky jsou připraveny antialergické přikrývky a zdravotní matrace. Rodiče s dětmi si zamilují nádhernou scenérii jako na dlani s dětským konceptem v podobě hřiště a skluzavky. Letní zahrádka přeje připraveným a určitě se vám odmění hojnou zelení a bujnou vegetací v podobě květin a stromů.