Kam s dětmi za špatného počasí - Jihlava
Sdílení

Kam s dětmi za špatného počasí - Jihlava

Každý někdy zažil dovolenou, která celá nebo z části propršela. Není to nic příjemného pro dospělé natož pro děti, které se těšili na koupání a dovádění u vody. Karty se rychle omrzí a v televizi dávají ty stejné pohádky jako doma. Pokud se nechcete uchýlit k tomu, že špatné počasí prostě zaspíte, můžete se inspirovat u nás.

V dnešním článku vám přinášíme tipy kam vyrazit s dětmi za špatného počasí v Jihlavě.

Jak ideálně nahradit den, který jste měli strávit s dětmi u vody? Co takhle návštěva některého z mnoha krytých bazénů. Například Vodní ráj nabízí mnoho zajímavých atrakcí, které jsou v kryté části a rodiče si mohou užít místní wellness.

Další možností je návštěva jihlavského podzemí, kde děti určitě ocení úžasnou svítící chodbu. Rodiče pak jistě zaujme propracovaný systém chodeb. Jihlavské podzemí je jedno z největších na území ČR.

A když už budete na Masarykově náměstí, které je svou rozlohou druhé největší v ČR, můžete rovnou navštívit i Jihlavskou šatlavu, kde se s dětmi budete trochu bát. Šatlava je plná strašidel a bubáků, ale také známých filmových postav, které děti milují.

Jihlavská šatlava
(3 hodnocení)
Přejít na lokaci

Další zajímavou možností jak strávit upršený den je návštěva místní laser arény, kde se mohou děti dosyta vyblbnout. Tato aktivita je ale spíše určena pro odrostlejší děti.

Se staršími dětmi už můžeme navštívit i některou z únikových her. V Jihlavě máte možnost si vybrat ze dvou podniků, které tuto zajímavou a akční zábavu nabízejí.

Pokud vaši rodinu baví nakupování, můžete navštívit místní nákupní centrum City Park. Konají se zde pravidelně různé akce, módní přehlídky a děti se v přízemí mohou projet vláčkem, který je sveze z jednoho konce na druhý a zpět.

A jestli si vaše děti potrpí na sofistikovanější zábavu, můžete je vzít do Horáckého divadla, kde hrají pravidelně i hry pro děti.

Někdy jsou dny, kdy vlastně ani neprší jenom je prostě ošklivo a nedá se jít k vodě. Pak je skvělou volbou návštěva jihlavské Zoo, která si pyšní přívlastkem “zoo bez mříží". Děti si zde mohou mnoho zvířat pohladit nebo dokonce nakrmit. Velkou atrakcí jsou volně pobíhající opičky, které se většinou vyhřívají na střeše pavilonu.