Bloudit opravdu se smíchem? Ano, v českých bludištích a labyrintech…
Sdílení

Bloudit opravdu se smíchem? Ano, v českých bludištích a labyrintech…

Když nám neslouží navigace a jsme v místech, kde lišky dávají dobrou noc, tak doslova šílíme. Ale když se projdeme labyrintem na Petříně, nestíháme se smát. Že je to rozdíl, viďte? A samozřejmě, je jasné, že tohle pražské bludiště není jediné, které u nás můžeme navštívit. Takže, kam se podívat, když si chcete užít trochu víkendové zábavy?

Zrcadlové bludiště Petřín

Petřín
(50 hodnocení)
Přejít na lokaci

Vidět se, jako byste měli metrák a půl nebo také byli doslova jako proutek? Tohle zrcadlové bludiště umožní dětem stát se skutečnými velikány, a to jen skrze zakřivení skla. Už více než sto let tradice a pořádná porce zábavy nejen pro zahraniční turisty, kteří často překvapeně kroutí hlavou a smějí se jako děti. Přiznejte se, jste na tom podobně, když se řekne Petřín?

Zážitkový park Zeměráj u Orlické přehrady

Přes sto různých hlavolamů, které na vás čekají na devíti hektarech zážitkového parku, klidně se mohou zapojit i menší děti. Atrakce, na které prostě nezapomenete, to vše ve skutečně malebném prostředí Orlické přehrady. Přijďte si užít krásné sobotní odpoledne, kde o rozesmáté tváře určitě nebude nouze…

Zahradní bludiště na zámku Troja

Zámek Troja
(16 hodnocení)
Přejít na lokaci

Hned vedle pražské ZOO je další pořádná porce zábavy, zahradní bludiště v prostorách Trojského zámku v barokním duchu nabídne labyrint, co vás hned zaujme. Rukopis italských stavitelů je tu znát na první pohled, východní část zámeckého parku rovná se jeden velký labyrint. Neztratíte se? Jistě ne, ale zbytek rodiny se bude dobře bavit!

Zrcadlové bludiště Na Příkopě v Praze

Víte, kde je hračkářství Hamleys? Pak určitě budete mít ponětí o tom, že je zde obrovský zrcadlový labyrint, kde si užijete nejmodernější výbavu v podobě světelných efektů a LCD panelů. Dětem se tu bude opravdu líbit a možná nebudou ani chtít jet domů, tak se na to raději dopředu připravte…

Mirakulum v Milovicích nad Labem

Deset hektarů, kde se mísí legrace z celého světa. V Milovicích nad Labem můžete dnes a denně navštívit atrakci, na kterou se nezapomíná. Dětská fantazie a pár zvířat k tomu, zábavně-naučný park je ideální pro rodiny s dětmi, které zde stráví skutečně zajímavou sobotu.

Největší zrcadlové bludiště v Evropě v Centru Babylon

Dvousetmetrové chodby, více než stovka velkoplošných zrcadel. To značí, že máte tu čest s nejrozsáhlejší evropskou atrakcí svého druhu. Udělejte si výlet do Centra Babylon v Liberci a nebudete stíhat žasnout!

Bludiště lákají malé i velké, přinesli jsme vám několik zajímavých možností, nad kterými nejde jen tak mávnout rukou, zvláště pokud se o nich dozví i vaše ratolesti. Takže, kam to bude tentokrát? Víkend v Praze nebo Liberci?