Van Zaječí naar Lednice
De reisroute begint voor het Zaječí-sneltreinstation op de lijn Brno - Břeclav. Vanaf daar gaat het, langs het groene bord, verder langs het fietspad dat parallel loopt aan het windscherm en de weg naar het dorp Zaječí. Hier op het toeristische kruispunt slaat u linksaf de Školní-straat in en passeert u het gemeentehuis tot u bij de kerk komt. Het gaat langs de basisschool en van de Dláždéné-straat, tussen velden en wijngaarden, naar de top van Přítlucká hora. Onder de bovenkant…
Deel deze plek met vrienden
Van Zaječí naar Lednice