Praag (oude stad) - Kunstgalerie Praag (veilinghuis)
Het lijdt geen twijfel dat Praag een echte cultuurstad is. Een van de meest interessante lokale galerijen bevindt zich direct aan het Oude Stadsplein (nr. 20), en weinig mensen realiseren zich dat deze relatief onopvallende en kleine "winkel" vele musea voor moderne kunst en verschillende galerijen overtreft, vooral gericht op Tsjechische en Slowaakse schilderkunst uit de 19e en 20e eeuw. Het gaat tenslotte ook om…
Deel deze plek met vrienden
Andere plaatsen in de buurt - Praag (oude stad) - Art Gallery Prague (veilinghuis)
- Godin
- Verdediger
- keuzes
- Brevnov
- Břzineves
- Drummer
- zwarte os
- Wat doe je?
- duivels
- apparaat
- Lagere Chabry
- bosjes
- Hloubétín
- Hlubocepy
- Hodkovicka
- Holešovice
- Holina
- Hoogte meter
- Gastvrouw
- De gastheer
- Hradcany
- Bestek
- Chodov
- Jinonice
- Josefov
- Kamk
- Carlina
- Truien
- Mares
- Manden
- Kramp
- kunratice
- Signalen
- Zomerse mensen
- Lhotka
- liefde
- Liboc
- Libus
- Lysolaj
- Kleine Chuchla
- Malá Strana
- kleine meid
- Michael
- Bluebirds
- Motorfiets
- Nebusice
- Nieuwe stad
- Nusle
- Hij zal naar beneden gaan
- Praha
- Prosek
- Front Kopanina
- denken
- ploegschaar
- Roztoky
- Ruzyne
- Rapporten
- Rode biet
- Zadelmaker
- Slivenec
- Smichov
- Staré Msto
- staatshuis
- Schuren
- Vogelverschrikker
- Střešovice
- Strižkov
- opdrogen
- sterboheilig
- troje
- Unetice
- Veleslavin
- Grote Chuchla
- Veltez
- wijngaarden
- Vokovice
- Vršovice
- Vysocany
- Vyšehrad
- Ren weg
- Muren
- Visagiste
- Zizkov