KČT pyörätie nro 26, Jihlava - Třebíč - Raabs, osuus Třebíč - Raabs
verkko
arviointi
Pyörätie nro 26 - Jihlava - Třebíč - Raabs, osuus Třebíč - Raabs
Pyöräilyreitin kuvaus: Třebíč, Mastník, Kojetice na Moravá, Horní Újezd, Šebkovice, Lesůňky, Jaroměřice nad Rokytnou, Blatnice, Moravské Budějovice, Lomy, Jemnice, Dešná ja Raabs (Itävalta).
Reitin edellinen osa alkaa Jihlavasta ja kulkee seuraavien kylien läpi: Jihlava, Malý Beranov, Velký Beranov, Bítovčice, Kamenice, Brtnice, Luka nad Jihlavou,...
Pyöräilyreitin kuvaus: Třebíč, Mastník, Kojetice na Moravá, Horní Újezd, Šebkovice, Lesůňky, Jaroměřice nad Rokytnou, Blatnice, Moravské Budějovice, Lomy, Jemnice, Dešná ja Raabs (Itävalta).
Reitin edellinen osa alkaa Jihlavasta ja kulkee seuraavien kylien läpi: Jihlava, Malý Beranov, Velký Beranov, Bítovčice, Kamenice, Brtnice, Luka nad Jihlavou,...
Jaa tämä paikka ystävien kanssa
KČT pyörätie nro 26, Jihlava - Třebíč - Raabs, osuus Třebíč - Raabs
Muut paikat lähistöllä - Cyklostrasa KČT nro 26, Jihlava - Třebíč - Raabs, osuus Třebíč - Raabs
- Venetsia
- mänty
- Herätyskello
- Čechocovice
- Tšetšenia
- Punainen Lhota
- Cíhalin
- Melkein
- Horka-Domky
- Ylä-Újezd
- Ylä Vilémovice
- Hostákov
- Rypäleet
- Meritähti
- Jejkov
- Klučov
- Kojatin
- Cotswives
- Kožichovice
- Krakova
- Krahulov
- Lipnik
- Markvartice
- Öljymies
- Mikulovice
- Rannerengas
- Uusi kylä
- Uusi Dvory
- Uusi kaupunki
- Okrasovice
- Vesikrassi
- Ocriskies
- Ostashov
- Petrovice lähellä Třebíčiä
- Palsternakka
- Pocoucov
- Alaluostari
- Olla myöhässä
- Preckov
- Přibyslavice
- Linnut
- Račerovice
- Ratibořice
- Rokytnice nad Rokytnou
- Rudikov
- Rípov
- Slavica
- Nightingales
- kuusi
- Haukat
- Vanha mies
- Vanha rouva
- Vartija
- Strižov
- Trnava
- Třebíč
- Tyn
- Valdikov
- Vestoňovice
- Vladislav
- Sisäkaupunki
- Hanat
- Hän ottaa vallan